OČEKÁVÁM OD TEBE


Že jsi extrémně submisivní , masochistická otrokyně co nikoho nemá . Otrokyně nemá žádná práva, budu mít naprostou kontrolu nad tvoji existencí a rozhodovat budu naprosto o všem. Musíš být přípravná pro mě i umřít, pokud to bude třeba, nebo požadováno. 

Potřebuješ najit smysl své existence. Víš že jsi věc bez práv . Nic víc, nic míň. Bezcenná špinavá otrokyně na extrémní, reálnou službu 24/7/365. Jsi míň než špinavý hadr, bezprávná věc, hloupá nula, socka, špinavá, zanedbaná, nevzdělaná, k ničemu dobrá? Co slouží, jak Pán určí, bití, týrání, extrémy, je jediné, co zasloužíš a to budeš taky dostávat.  Jsi sama nemáš kamarády známé rodinu. Jsi z  dětského domova nebo ubytovny, jiného zařízení kde už nemůžeš být dál. I psychicky narušená můžeš být  pokud to je způsobené tvou potřebou mít majitele. 

Nevadí mi ani závislá porucha osobnosti ani úzkostná porucha osobnosti, ani podobné umím s  tím pracovat.

 Sama sebou nenáviděnou, šikanovanou a osamělou holku k ničemu. Zamindrákovanou, zlomenou šedou myš.  Máš nulové sebevědomí jsi velmi introvertní? Staneš se majetkem autoritativního sadistického otrokáře . Sníš o službě 24/7/365, přestože jsi prostě kus masa ,víš prostě že to tak je? Potřebuješ k životu zcela nerovnoprávný vztah, ve kterém nebudeš mít žádné slovo a který neslouží tvým zájmům, ale zájmům Pánovým? Potřebuješ aby ti Pán říkal co máš dělat? Očekávám že  se o mě dokážeš postarat na 100% , to souvisí i s mým hendikepem.

Z logiky věci se jedná z převážné části o doživotní nesexuální otroctví. Bez možnosti návratu. I můžeš být  cizí státní příslušnice UA,RUS,VIE,PHL,HTI ,IDN,JPN,KEN,NGA ,SAU ,SLE, KHM,DY, cikánka. Byla jsi zneužívaná, znásilňovaná, bitá? Zvykla sis, že pro nikoho nic neznamenáš, k ničemu jinému nejsi dost dobrá? Nejsi nic, ale chtěla bys být užitečná? Čeká tě výchova, kruté bití, při kterém si sáhneš na dno sil, budeš k dispozici jakýmkoli způsobem.

Tvoje nastěhovaní je naprosto nutně, nehodlám si dopisovat ani tě vídat o víkendech chci tě mi stále k dispozici je ti to jasné? Otrokyně bezcenná.   Samozřejmě po mém vyhodnocení zdá máš dostatečný potenciál a  stojíš za můj čas.  Očekávám tvojí připravenost na naprostou psychickou destrukci jakékoliv osobnosti, včetně fyzické destrukce dle mého rozhodnutí. Včetně kompletní změny vizáže dle mích požadavku .  Očekávám tvojí naprostou závislost na mě. A potřebu poslouchat na slovo, být naprosto slepě poslušná.  Dále čekám že mi  poskytneš dokonalý servis a jsi připravená o mě pečovat chci a potřebují dvaceti čtyř hodinovou péčí , chápu že nejspíše  nemáš zkušenost smím hendikepem vše tě naučím.

Jestli  jsi v  tom našla na 100% pak mě kontaktuj,  pokud ne ani to nezkoušej nemá to smysl, pouze by jsi mě okrádala o čas. Pokud mě budeš kontaktovat očekávám o tobě veškeré informace, včetně tvé minulosti a otrockých zkušeností , včetně fotografií. Pokud tyhle informace nepošleš, nebudu vůbec reagovat. Tvůj nastup je možný  prakticky okamžitě . Ovšem pozor bez možnosti návratu.